First Weekend of November Fixtures

Under 13 Div 2
Change====St Brendans Park v. Killorglin
Kingdom Boys v. Listowel
NATIONAL CUP
UNDER 11
2pm Fairview Rangers (Limerick) v. Ballyhar Dynamos
12 noon St Brendans Park v. Killarney Athletic(Simon Draghici)
2pm Skibbereen (West Cork) v. Mastergeeha
12 noon FenitSamphires v. Killarney Celtic(Seamus OMahony)
2pm Corbally Utd v. Kingdom Boys

UNDER 13
2pm Fenit Samphires v Abbeyfeale (Limerick Desmond)(Seamus OMahony)
2pm Ballyhar Dynamos v. Summerville Rovers (Limerick)(Tom Templeman)
12 noon Caherdavin (Limerick) v. Kingdom Boys
2pm St Brendans Park v. Herbertstown (Limerick County)(Simon Draghici)
2pm Mastergeeha v. Aisling Anacotty (Limerick)(Tom Kerrisk)
2pm Avenue United (Clare) v. Killarney Celtic
12noon Castleisland v. Killarney Athletic(Brian Moynihan)
12 noon Listowel Celtic v. Interkenmare(John Bambury)
1pm Fairview Ranger (limerick) v. Camp Juinors

UNDER 15
2pm Caherdavin (Limerick) v. St BrendansPark
2pm Interkenmare v. Pike Rovers (Kimerick)(Brian Healy)
11:45am Killorglin v. Castleisland(Owen Moynihan)
2pm Listowel Celtic v. Camp(Adrian Grimes)
2pm Newcastlewest Rovers (Limerick Desmond) v. Killarney Celtic
LEAGUE MATCHES
MORIARTYS CENTRA UNDER 11 LEAGUE
Under 11 Division 1
10:30am Killarney Celtic b v. Killorglin(Tom Kerrisk)
11:45am Interkenmare v. Iveragh (Brian Healy)

Under 11 Division 2
10:30am Listowel b v. Castleisland(John Bambury)
10:30am Behy rovers v. Asdee(Liam Laffan)

Under 11 Division 3
10:30 Killorglin b v. Camp(Owen Moynihan)
11:45am Killarney Celtic c v. Interkenmare b(Colin Moynihan)

DALYS SUPERVALU UNDER 13 LEAGUE
Under 13 Division1
Under 13 Division 2
10:30am Killarney Athletic b v. Killarney Celtic b(colin Moynihan)
10:30am St Brendan Park b v.Killorglinb (Willie O’Gorman\0
10:30am Kingdom Boys b v. Listowel b (john Hegarty)

KILLARNEY PLAZA UNDER 15 LEAGUE
Under 15 Premier
11:45am Kingdom Boys v. Dingle Bay Rovers(John Hegarty)

Under 15 Division 1

11am Clanmaurice v. Kingdom Boys(Mike JOy)

DANTES TRALEE UNDER 16 LEAGUE
Under 16 Div 1
1:45pm Iveragh v. Ballyhar(Liam Laffan)

GIRLS UNDER 14
1:15PM Killarney Cletic v. Listowel Celtic(Colin Moynihan)
10:30am Castleisland v. Mastergeeha(Brian Moynihan)