Kerry Schoolboys/Girls League

KERRY U13 GIRLS 6 V LIMERICK COUNTY GREEN 1

 

U12 Girl’s Cup

Killarney Athletic 2 v Mastergeeha 3 penos

 

U13 Girl’s Premier

Killorglin 3 v Inter Kenmare 0 w/o

Iveragh 2 v Park 6

Killarney Athletic 0 v MEK 5

 

U13 Girl’s Division 1

Tralee Dynamos 1 v Mastergeeha 3

Castleisland 0 v Camp 8

Killarney Athletic B 0 v Listowel Celtic A  6

 

U14 Girl’s Regional Semi-Final

MEK Galaxy 2 v Newcastlewest Town 0 29/2

 

U15 Girls Premier

Mastergeeha 3 v MEK 2

Killarney Celtic 0 v Listowel Celtic 1  

Park 1 v Inter Kenmare 0

 

U12 Boy’s Premier

Dingle 7 v Listowel Celtic 1 1/3

Killarney Celtic A 7 V MEK 0

Iveragh A 3 v Killarney Athletic A 1

 

U12 Boy’s Division 1

Killarney Celtic B 1 v Mastergeeha A 0

Killarney Athletic B 1 v Park B 6

Fenit A 0 v Inter Kenmare A 4

LB Rovers A 3 v Ballyhar A 2 

Camp 3 v Listowel Celtic B 0

 

U12 Boy’s Division 2 (North)

FINAL GAME Camp B 3 v Castleisland B 2

CAMP B CHAMPIONS/ CASTLEISLAND B R/UP

 

U12 Boy’s Division 2 (South)

Inter Kenmare B  3 v Camp C 0 w/o

Mastergeeha B 0 v Park D 3

MEK B 3 v Dingle Bay Rovers B 8 3/3

 

U12 Boy’s John Murphy Shield Q/F

Milltown 5 v Killorglin B 3

 

U13 National Cup Last 16 games

St. Brendan’s Park (1) 3 v Killorglin 1

 

U13 Boy’s Division 1

*FINAL GAME KILLARNEY CELTIC A 3 V TRALEE DYNAMOS A 0

Killarney Celtic CHAMPIONS / Tralee Dynamos R/UP

Fenit A 1 v Castleisland B 1 29/2

 

U14 Boy’s Regional Semi-Final

St. Brendan’s Park 2 v Avenue United 2 Avenue win on penos

 

U14 Tom Hayes First Round Fixtures (Losers into Shield / Premier losers out)

Killorglin A 3 v Fenit A 0

 

U14 Boy’s Premier

Inter Kenmare 0 v Ballyhar 4

Tralee Dynamos 1 v Mastergeeha 2

Killarney Celtic 5 v Castleisland A 1

 

U14 Boy’s Division 2

Top:

Killarney Celtic B 1 v Ballyhar B 3

Castleisland B 0 v Inter Kenmare B 3

 

INTER KENMARE CHAMPIONS !!

 

U15 Boy’s Healy Family Cup

Killarney Celtic A 5 v Ballyheigue A 1

U16 Boy’s Premier

Mastergeeha A 5 v Tralee Dynamos A 2

Inter Kenmare A 3 v Castleisland A 1 3/3

 

U16 Boy’s Division 2

Killarney Athletic B 1 v Ballyheigue A 4

Castleisland B 2 v Inter Kenmare B 1

Ferry Rangers B 9 v Tralee Dynamos B 3 3/3

SUNDAY MARCH 3rd

 

U16 Boy’s Division 1

Bottom 4:

Mastergeeha B v Ballyhar 4pm tom kerrisk